Kör Uçuş

Yayınevi
Sayfa Sayısı
240
Kitap Barkod
9786257112918
Ebat
13,5 x 21 cm
Renk
Tek renk
Cilt Durumu
Karton kapak
Kağıt Türü
Kitap kâğıdı
Yayın Dili
Türkçe
Etiket Fiyatı
189.00 TL
%25 İndirim
İndirimli Fiyat
141.75 TL
Tadımlık

Kör Uçuş Gültekin Yazgan “Kör Uçuş”, neredeyse yüzyıl önce dünyaya gelmiş bir çocuğun görme duyusunu kaybetmesiyle başlayan “krizinin” öyküsü. Ken­di krizini aşmak ve çözmekle yetinmeyen Gültekin Yazgan’ın bunu başkaları için fırsata dönüştürmesinin öyküsü. Yeniden okumayı öğrenmesi, körlüğe uyum sağlama çabaları, üniversite yolculuğu, yurtdışı deneyimleri, avukatlık-öğretmenlik serüveni, kitap yazma süreci, hep öğrenme aşkıyla devam eden hayatı… On bir yaşında kör olan ve hayata gerçek anlamıy

“Kör Uçuş”, neredeyse yüzyıl önce dünyaya gelmiş bir çocuğun görme duyusunu kaybetmesiyle başlayan “krizinin” öyküsü. Ken­di krizini aşmak ve çözmekle yetinmeyen Gültekin Yazgan’ın bunu başkaları için fırsata dönüştürmesinin öyküsü.

 

Yeniden okumayı öğrenmesi, körlüğe uyum sağlama çabaları, üniversite yolculuğu, yurtdışı deneyimleri, avukatlık-öğretmenlik serüveni, kitap yazma süreci, hep öğrenme aşkıyla devam eden hayatı…  On bir yaşında kör olan ve hayata gerçek anlamıyla yeniden başlayan Gültekin Yazgan’ın mücadelesini anlattığı Kör Uçuş, umutsuz anlarınıza ışık olmaya aday bir kitap.

 
 
 
 
 

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır