Öğreten Satış Hikâyeleri: Satışa İlham Olsun Diye...

Yayınevi
Sayfa Sayısı
160
Kitap Barkod
9786257112758
Ebat
13,5 x 21 cm
Cilt Durumu
Karton kapak
Kağıt Türü
Kitap kâğıdı
Yayın Dili
Türkçe
Basım Tarihi
Haziran 2023
Etiket Fiyatı
139.00 TL
%25 İndirim
İndirimli Fiyat
104.25 TL
Tadımlık

Satmak, ikna etmek, etkili biçimde sunmak; özetle nasıl ifade edersek edelim satış, herkesin ortak mesleğidir. Psikoloji, sosyoloji, matematik gibi bilimlerden beklenen teknikleri bilerek ve bunları duygularla yoğurarak “daha iyi” olunabilecek bir iş, sorumluluk ve meslektir satış. Bilgiden gelen özgüven ile kalpte yeşertilebilen duyguların kusursuz birleşimi, “şahane bir etik satıcı”yı yaratır. Satış üzerine yaşanmış hikâyeleri uzun yıllar bu konun eğitimini vermiş usta eğitimcilerin kaleminden okuyo

Satmak, ikna etmek, etkili biçimde sunmak; özetle nasıl ifade edersek edelim satış, herkesin ortak mesleğidir. Psikoloji, sosyoloji, matematik gibi bilimlerden beklenen teknikleri bilerek ve bunları duygularla yoğurarak “daha iyi” olunabilecek bir iş, sorumluluk ve meslektir satış. Bilgiden gelen özgüven ile kalpte yeşertilebilen duyguların kusursuz birleşimi, “şahane bir etik satıcı”yı yaratır.

 

Satış üzerine yaşanmış hikâyeleri uzun yıllar bu konun eğitimini vermiş usta eğitimcilerin kaleminden okuyoruz. Yazarlar Fulya Ertekin Alkan ve Erdinç Kutal, Öğreten Satış Hikâyeleri adlı kitaplarında iyi bir satışın ve iyi bir satış uzmanının nasıl olması gerektiğini yaşanmış öykülerle aktarıyor okura.

 

Keyifli okumalar…

 
 
 
 

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır